BMW 7 w Bawaria Motors

Kilkudziesięciu klientów Bawaria Motors miało okazję zapoznać się z bliska z najnowszym BMW serii 7. Uroczystą prezentację zorganizowano w gdańskim salonie marki. 


prestiz

Największe zalety nowej „siódemki” to: innowacyjny kluczyk umożliwiający parkowanie bez udziału kierowcy, sterowanie różnymi funkcjami w kabinie za pomocą gestów, światła laserowe BMW, system Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound oferujący doskonałe studyjne brzmienie, system Surround View oparty na obrazie z kilku kamer, 7-calowy tablet w konsoli środkowej z tyłu połączony z systemami pojazdu i umożliwiający ustawianie i obsługę wielu funkcji.

Tablet Umożliwia na przykład regulację foteli tylnych i przedniego fotela pasażera, klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania foteli tylnych oraz oświetlenia wewnętrznego ze światłem ambientowym, rolety dachu szklanego i rolet przeciwsłonecznych, a oprócz tego funkcji rozrywki.

BMW Group ma w motoryzacji długie tradycje w wyznaczaniu kierunków rozwoju na przyszłość. Nowe BMW 7 to zdecydowanie luksus na miarę przyszłości. Luksus oferujący przełomowe innowacje, wyznaczający wzorce w zakresie komfortu i nowoczesnej stylistyki, gwarantujący dynamikę nie tylko imponującą, ale i niezwykle wydajną.