Tru Trussardi

Tru Trussardi to kolejna ikona włoskiego stylu, która zagościła na Sopot Wave.  Zapach lasu, nasycone kolory ziemi, zaczarowany nastrój, który towarzyszy kolekcji Tru Trussardi na sezon jesień/ zima 2015-16 to dokładna synteza luksusowej kreatywności i współczesnej elegancji.


prestiz

Dziedzictwo Trussardi wyraża się poprzez wygodny glamour i harmonijny styl, który łączy urok odkrywania współczesnego obieżyświata. Codzienny charakter kolekcji jest uniwersalny i łatwy do interpretacji. Palety kolorów łączą jasne, neutralne odcienie z intensywnymi zieleniami i czerwieniami. Nie brakuje także klasycznych kolorów: szarości, czerni i beżu i brązu.

Skóra, która jest sercem i duszą marki, prezentuje tradycyjne techniki produkcji w połączeniu z innowacyjnymi kolorami. Kolekcja umiejętnie łączy elegancki styl ze sportowymi detalami. Czerpie też garściami z klasyki i z modowych zdobyczy drugiej połowy XX wieku. Widoczne jest to zarówno w propozycjach Tru Trussardi dla kobiet, jak i w stylizacjach męskich. Warto też zwrócić uwagę na akcesoria, które są odzwierciedleniem kunsztu kaletniczego na przestrzeni lat.