Patrizia Pepe

Eksperymenty z materiałami i kolorami, elektryzujące barwy, dopracowane detale i kwiatowe wzory - to wyznacznik jesienno - zimowej kolekcji Patrizia Pepe zaprezentowanej podczas imprezy Sopot Wave. Kolekcja jest swoistą reinterpretacją prawdziwych kanonów „złotego wieku” rocka. 


prestiz

Jaka jest kobieta wg Patrizii Pepe? To nowoczesna foxy lady, poruszająca się z lekkością, gracją i pewnością siebie, ukazująca wyrafinowaną, seksowną osobowość i emanująca pełnią kobiecości. Kreacje z najnowszej kolekcji są eleganckie, a przy tym nowoczesne i seksowne. Dla kobiety świadomej własnej atrakcyjności, ale i takiej, która poprzez strój chciałaby tę atrakcyjność podkreślić. Strój jest zawsze praktyczny i wygodny na każdą porę dnia.

W propozycjach na jesień i zimę widoczny jest wpływ lat 70. - mowa tu o jasnych kolorach, kwiecistych wzorach oraz krojach spódnic w kształcie litery A.  Uwaga skupiona jest na przyjemności, która można czerpać tylko ze starannie dobranych detali. Każda tkanina oraz wzór, jest dopracowana. Spotykamy się z różnymi motywami takimi jak: krata, koronka, cienie, dekoracyjne printy. Patrizia Pepe to kwintesencja włoskiego stylu.