Szczęśliwe dzieciństwo

Szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo jest inspiracją najnowszej, jesienno - zimowej kolekcji marki Pralines. Kolekcja nosi nazwę „L’Enfance Heureuse“.


prestiz

 Pralines to trójmiejska i dynamicznie się rozwiajająca marka założona przez Patrycję Bronk. Dedykowana jest najmłodszym fashionistom, a raczej ich rodzicom, którzy chcą by ich dzieci również wyglądały modnie i szykownie.  

- Każdy model jest skrupulatnie krojony, tworzony z pasją. Ubranka szyte są w ściśle limitowanych edycjach, ale także na wymiar, co czyni je produktami unikatowymi. Dzieci wyglądają w nich przesłodko i stylowo, bo oprócz jakości stawiamy również na oryginalne kroje - mówi Patrycja Bronk. 

Sukienki w kolorach szarości i pudrowego różu oraz grafitowy płaszczyk mają dziewczęce trapezowe kroje. Są piękne w swojej prostocie, a modne falbanki dodają im lekkości i powabu. Propozycja dla chłopców to dopasowane spodnie w kant oraz ciepła budrysówka, która jest zawsze na czasie. Całość dopełniają piękne nakrycia głowy: berety, kaszkiety i kapelusiki. 

 

61
10/2015

Od czwartku do niedzieli wstaje w środku nocy po to, by rano przekazywać nam najświeższe informacje z kraju i ze świata.