Zachwyć rzęsami

Zachwyć rzęsami

prestiz

Każda kobieta marzy o pięknych, długich i zalotnych rzęsach. Niestety nie każda może się takimi pochwalić. W sytuacji, gdy matka natura nie obdarzyła cię pięknymi, naturalnymi rzęsami, skorzystaj z nowoczesnych metod przedłużania rzęs.

Metod przedłużania, pogrubiania i eksponowania rzęs jest bardzo wiele. Jedne są bardziej skuteczne, o innych nie warto w ogóle wspominać. Z pewnością do tych pierwszych należy metoda NovaLash, która polega na przyklejaniu „włosek po włosku” rzęs syntetycznych do rzęs naturalnych. Na efekt końcowy nie trzeba długo czekać. Pięknie wydłużone, pogrubione lub zagęszczone rzęsy zauważalne są po dwu godzinnym zabiegu. Zabieg oczywiście nie jest trwały i trzeba go co jakiś czas powtarzać.

- Nasze rzęsy przechodzą własny cykl, który trwa do dwóch miesięcy. Po tym czasie rzęsy naturalne wypadają, a wraz z nimi wypada też ta przedłużana. Aby utrzymać efekt trzeba rzęsy dopełniać co jakiś czas - tłumaczy Celina Miiller z salonu kosmetycznego Le Cil w Gdyni.

Przedłużanie rzęs metodą NovaLash jest bardzo komfortowe. Każda jest oddzielona od siebie, a pojedyncza rzęsa jest doklejana do każdej naturalnej. Ta doklejona nie dotyka skóry, dzięki czemu nie podrażnia powieki. Daje to efekt wydłużenia, pogrubienia i naturalnego podkręcenia, a ponadto rzęsy są lekkie, miękkie i nie są odczuwalne na oczach.

- Przedłużone rzęsy nie wymagają żadnej specjalnej pielęgnacji. Nie trzeba ich ani czesać ani niczym utrwalać i malować. Pomalowanie ich może tylko zepsuć piękny efekt, dodatkowa warstwa tuszu może je posklejać - mówi Justyna Koselak, jedna z pierwszych w Polsce certyfikowanych specjalistek metody NovaLash.

Do wyboru, do koloru

Rzęsy NovaLash występują w trzech grubościach 0,15/0,20/0,25 mm, w pięciu długościach 6/8/10/12/14 mm oraz w dwóch stopniach podkręcenia rzęs: naturalnie podkręcone i mocno podkręcone. Nie ma jednego, uniwersalnego rozmiaru syntetycznych rzęs, dlatego klientki mają możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb.

- Klasyczny zabieg przedłużania rzęs można wzbogacić pojedynczymi rzęsami w kolorze czekoladowego brązu, soczystej zieleni, czy morskiego błękitu. Dzięki temu stają się one jeszcze bardziej wyraziste i spektakularne, podkreślają też kolor naszych oczu - dodaje pani Justyna.

Za każdym razem uzupełniając je można uzyskać inny efekt. Ważnym jest również to, że zabieg jest bezbolesny i nie wpływa negatywnie na stan powiek i naturalnych rzęs.

Natalia Lebiedź

CENY PRZEDŁUŻANIE / ZAGĘSZCZANIE:

Całość od 290-230 zł
1/3 końcówki rzęs 120-160zł
Uzupełnienie (do 4 tyg.) 120-140 zł
Uzupełnienie (do 4 tyg.) 1/3 końcówki rzęs 60-70 zł
Usunięcie sztucznych rzęs 30-50 zł
Usunięcie sztucznych rzęs końcówki 15-25 zł

6
06/2010

U szczytu kariery wygrał wszystko co było do wygrania, zdobywając kolejno złote medale na mistrzostwach świata, Europy i igrzyskach olimpijskich!