Nowy macbook

Ważący zaledwie 0,9 kg i mierzący tylko 13,1 mm grubości MacBook to jak dotąd najsmuklejszy i najlżejszy notebook, dostępny w trzech wariantach przepięknego metalicznego wykończenia.


prestiz

Obok zachwycającego 12-calowego wyświetlacza Retina, klawiatury zaprojektowanej przez Apple i zupełnie nowego gładzika Force Touch, MacBooka wyposażono w procesory Intel Core M piątej generacji, szybką pamięć masową flash z magistralą PCIe oraz wydajną baterię wystarczającą na cały dzień pracy.

Możesz udostępniać pliki za pomocą AirDrop, strumieniowo przesyłać filmy do telewizora HD dzięki AirPlay3 albo zarządzać swoją biblioteką zdjęć, używając iCloud. MacBook został zaprojektowany z myślą o świecie wolnym od kabli i stanowi idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących pełnowartościowego komputera Mac zamkniętego w najbardziej przenośnej jak dotąd obudowie.
Do kupienia:  iDream Apple Premium Reseller, Gdańsk, Galeria Madison

Polecane artykuły

nic
59
08/2015

Teatr  to przede wszystkim szansa na spotkanie z drugim człowiekiem, a w czasach, w których coraz częściej uciekamy w świat wirtualny to bezcenne - twierdzi Adam Orzechowski, dyrektor Teatru Wybrzeże.