Pogromcy zmarszczek

Zmarszczki to efekt starzenia się skóry oraz całego organizmu. Są to  niewielkie załamania w skórze. Im jesteśmy starsi, tym więcej ich mamy. O tym jak one powstają oraz jak zminimalizować ten proces opowiada Stefania Machowska, właścicielka Studia Piękności i Odnowy Biologicznej Stenia z Gdyni.


prestiz

Zmarszczki występujące przedwcześnie są skutkiem złych nawyków. Najczęściej jest to  nadmierne oraz nieumiejętne korzystanie z promieniowania słonecznego lub solarium. Inną przyczyną zbyt szybkiego pojawienia się zmarszczek jest niewłaściwe odżywianie, zła higiena kosmetyczna, nadmierna i niekontrolowana mimika twarzy jak również nieodpowiednie ułożenie głowy podczas snu! Usunięcie wszystkich zmarszczek nie zawsze jest możliwe lub wskazane. Istotne są te zmarszczki, które postarzają lub nadają twarzy wygląd „niezwykły”, np. groźny lub smutny. Dzisiejsze tempo życia i nieodłączny stres z nim związany powodują, że coraz szybciej nasze czoło, kąciki oczu czy też okolice policzków, nosa i warg okalają zmarszczki. Już nie tylko osoby w podeszłym wieku, ale również współcześni 30-latkowie borykają się z mimicznym wyrazem twarzy. Jak temu zaradzić ? Czy nieuchronnie jesteśmy skazani na kosztowne i kontrowersyjne działanie toksyny botulinowej? Ostatecznie czy musimy skazywać własne zdrowie na ewentualne komplikacje lub skutki nieprawidłowego wykonywania iniekcji? Marka Environ po raz kolejny zaskakuje nas kosmeceutykami, które są pewne i bezpieczne. Koncepcja zaproponowana przez Dr Fernadesa jest jedną z najbardziej przemyślanych i efektywnych metod rewitalizacji skóry oraz profilaktyki procesów przedwczesnego starzenia się skóry. Dr Fernandes sformułował produkty Environ tak, aby redukować przewlekłe niedobory witaminy A i przeciwutleniaczy, powstające w ciągu życia na odsłoniętych obszarach skóry u każdej osoby na świecie. Receptury Environ są w całości oparte na konieczności uzupełnienia wszystkich składników odżywczych utraconych przez ekspozycję na promienie UV i innych szkodliwych czynników obecnego środowiska. Zakres zabiegów profesjonalnych może być dobierany indywidualnie do potrzeb pacjenta.

W kuracjach Environ  istnieją metody inwazyjne i nieinwazyjne, które można ze sobą łączyć w celu maksymalizacji efektów.

Roll-CIT medyczny i chirurgiczny, to niezbędne zabiegi mające wpływ na poprawę  napięcia zwiotczałych partii skóry twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, ramion, pośladków etc. Redukują one  zmarszczki, blizny i rozstępy, a także wpływają na uzyskanie lepszej ostrości, grubości i spoistości. Zabiegi nieinwazyjne aparaturą Ionzyme DF z użyciem Roll-CIT kosmetycznego, to wystarczająco intensywne kuracje. Ciągła stymulacja witaminowa w domu, to niezbędny warunek dla uzyskania wizualnej poprawy jakości skóry.

Zaskakująco dobre rezultaty stymulacji własnego kolagenu uzyskuje się działaniem mikronakłuć i wprowadzeniem do skóry witamin. Uzyskane efekty  skłaniają pacjentów do kontynuacji zabiegów, a przede wszystkim pozwalają uwierzyć w ich bezkonkurencyjną siłę odmładzania i kreowania zdrowszej skóry.

 

Studio Piękności i Odnowy Biologicznej STENIA

Gdynia, ul. Starowiejska 41/ 43 , tel. 58/ 661 77 81, e-mail: kosmetyka-stenia@wp.pl, www.kosmetyka-stenia.com

 
 

57
06/2015

Do lata pozostało już niewiele czasu. Pewnie każdy z nas marzy o tym, by na plaży móc się pochwalić zgrabną sylwetką.