Trenuj z Anną Lewandowską

To będzie dzień intensywnego wydzielania endorfin z potężną dawką pozytywnej energii, litrami wylanego potu i wielką porcją motywacji. Na wspólny trening wszystkich chętnych zaprasza Anna Lewandowska, trenerka personalna, żona najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. 


Matylda Promień

Trening pod hasłem „Powitanie lata z Anną Lewandowską” odbędzie się 20 czerwca w hali AWFiS w Gdańsku. Polska sportsmenka, trenerka personalna, specjalistka ds. żywienia, reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, medalistka mistrzostw Polski, Europy i świata, każdego dnia motywuje tysiące kobiet do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Nie inaczej będzie w Gdańsku. 

W pierwszej części imprezy odbędą się m.in. pokazy zumby w wykonaniu Katrin Karbo oraz godzinny trening personalny prowadzony przez Annę Lewandowską. Po treningu trenerka będzie podpisywać swoją bestsellerową książkę pt. „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”. Od godziny 16 ciąg dalszy atrakcji, już na plaży w Sopocie (wejście nr 23), m.in. zajęcia taneczne, wzmacniające, stretching, body combat, a od godziny 18 wspólna zabawa przy muzyce na żywo.

 

57
06/2015

Do lata pozostało już niewiele czasu. Pewnie każdy z nas marzy o tym, by na plaży móc się pochwalić zgrabną sylwetką.