Tenisowe emocje w Pruszczu

Marcin Denysiuk z firmy Baukrane został zwycięzcą drugiej edycji turnieju Tennis for Business - BZ WBK Business Tennis Cup organizowanego przez Agencję Marketingową Erandi na kortach w Pruszczu Gdańskim. W finale Denysiuk pokonał 6:4, 7:6 Mariusza Zaorskiego z 49 Bazy Lotniczej. 


Matylda Promień

Na najniższym stopniu podium uplasował się Rafał Smoczyński z firmy Avrentim, pokonując także w wyrównanym meczu Grzegorza Kasiorka z firmy Agmamito. Poziom Turnieju przewyższył oczekiwania organizatorów, wiele meczów rozstrzygało się w tiebreakach granych punkt za punkt! Rywalizacja w pierwszym dniu turnieju trwała aż jedenaście godzin.

Dopisali uczestnicy, kibice, a nawet pogoda! Rozstawione leżaki naprawdę się przydały, można było się opalać, a dzieci rozgrywały na zewnątrz mecze w mini tenisa. Partner imprezy, dealer BMW Zdunek zapewnił uczestnikom nie lada atrakcję, jazdy testowe najnowszym BMW X6, a zwycięzca turnieju, oprócz nagród od Sponsorów, m.in. firmy Netz Sp. z o. o. i Decathlonu, otrzymał także do dyspozycji samochód marki BMW przez cały weekend.

57
06/2015

Do lata pozostało już niewiele czasu. Pewnie każdy z nas marzy o tym, by na plaży móc się pochwalić zgrabną sylwetką.