Sheraton Media Day

Życie jest lepsze, gdy się je z kimś dzieli - takie hasło przyświecało kolejnej edycji imprezy Sheraton Media Day. Jak co roku hotelowa sieć zaprosiła przedstawicieli mediów do siebie, by zaprezentować jakość oferowanych usług. Tym razem gospodarzem był Sheraton w Sopocie. 

Przez trzy dni wszyscy zaproszeni goście mogli zapoznać się z oferowanymi przez hotel usługami, przeżyć fantastyczną podróż kulinarną oraz zaznajomić się z urokami przepięknego Sopotu. Spotkanie Media Day rozpoczęło się uroczystą kolacją w Vinoteque Sopot. Wspólna integracja odbyła się przy wysokojakościowym rumie klasy premium Zacapa  oraz tzw. cygarach pełnej mocy z Nikaragui. 

Kolejnego dnia zaproszeni przedstawiciele mediów mieli okazję zapoznać się z atrakcjami regionu oraz dowiedzieć się czym może zaskoczyć  Trójmiasto. To była intensywna podróż, podczas
której został przybliżony gościom między innymi stadion PGE Arena Gdańsk. Każde spotkanie zawsze pozostawia choć jeden element, który pozostaje w naszej pamięci na dłużej. Tym razem  było to spotkanie z sopockim mistrzem bursztynnictwa Lucjanem Myrtą. 

Wśród dzieł mistrza niewiarygodne wrażenie wywarł bursztynowy skarbiec poświęcony jego zmarłej córce Ewelinie. Praca jest największym przedmiotem wykonanym z bursztynu w dziejach ludzkości, nad którą mistrz pracował przeszło 12 lat. Autor Bursztynowego Skarbca posiada największą na świecie kolekcję dużych brył bursztynowych w tym drugiej co do wielkości bryły na świecie. Piękne prace Pana Lucjana zapierały dech w piersiach, natomiast podniebienie zaproszonych gości pieściły potrawy serwowane przez hotelowe restauracje, Wave oraz InAzia.

Polecane artykuły

nic
57
06/2015

Do lata pozostało już niewiele czasu. Pewnie każdy z nas marzy o tym, by na plaży móc się pochwalić zgrabną sylwetką.