Miss Kamila

23-letnia Kamila Wenderlich z Gdańska zdobyła tytuł Miss Ziemi Pomorskiej 2015 kwalifikując się tym samym do dalszych etapów w rywalizacji o koronę Miss Polski. Tydzień po tym sukcesie piękna gdańszczanka przebrnęła przez ćwierćfinał i jest już na ostatniej prostej do wielkiego finału konkursu Miss Polski. 


Max Radke

Pomysł na udział w konkursie narodził się spontanicznie, a wygrana całkiem szczerze zaskoczyła Kamilę, która na co dzień tańczy w zespole Flex Sopot i zagrzewa do boju w Ergo Arenie koszykarzy i siatkarzy. Marzy o tym by zostać dziennikarką, ma za sobą już pierwsze próby przed kamerą. W telewizji Pomorska.TV prowadzi autorski program „Na Walizkach”. Kocha sport pod każdą postacią. Jej życiowym partnerem jest znakomity polski żeglarz Łukasz Przybytek rywalizujący w klasie 49er. 

- Wybory to fajna przygoda. Zobaczymy co przyniesie los. Na razie jestem pozytywnie zaskoczona. Pojawiły się już pierwsze oferty współpracy od firm kosmetycznych, propozycje sesji zdjęciowych. Takie konkursy mogą być przepustką do spełnienia swoich marzeń, ale zawsze trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem i przede wszystkim pozostać sobą - mówi Kamila Wenderlich.

57
06/2015

Do lata pozostało już niewiele czasu. Pewnie każdy z nas marzy o tym, by na plaży móc się pochwalić zgrabną sylwetką.