Lato z golfem

To będzie najważniejsze i największe wydarzenie golfowe w Polsce. W dniach 24-29 lipca na polu Sierra Golf Club rozegrany zostanie po raz kolejny turniej Lotos Polish Open. W nadchodzącym sezonie letnim nie zabraknie także innych, ważnych wydarzeń golfowych. 


Max Radke

Rywalizacja, sportowe emocje na najwyższym poziomie, mnóstwo imprez towarzyszących i niesamowita atmosfera - to znak firmowy Lotos Polish Open, pięciodniowego turnieju zaliczanego do zawodowego cyklu Pro Golf Tour z pulą nagród 120 tys. zł. Weźmie w nim udział około 130 najlepszych europejskich zawodników, wśród nich reprezentanci Polski z Adrianem Meronkiem i Maksem Sałudą na czele.

Turniej będzie też dużym wydarzeniem towarzyskim i będzie mu towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Zaproszeni goście wezmą udział w Turnieju o Puchar Prezesa Grupy LOTOS S.A. Pawła Olechnowicza. W przeddzień rozpoczęcia turnieju głównego (25 lipca), rozegrany zostanie turniej Pro-Am, w którym zaproszeni goście zagrają wspólnie z najlepszymi zawodowcami. Dostępna będzie też Akademia Golfa z możliwością uzyskania zielonej karty, nie zabraknie jazd testowych samochodami BMW oraz atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Tydzień wcześniej, bo w dniach 18-19 lipca na swój turniej w Sierra Golf Club zaprasza sopocki diler Porsche. Porsche Centrum Sopot Lellek Group Golf Open 2015 to nie tylko okazja do gry w golfa, ale też do spotkania z luksusową motoryzacją i zapoznania się z możliwościami takich modeli Porsche, jak Panamera, 911, Cayenne, Macan, czy Boxster w najróżniejszych konfiguracjach.

Nową jakością w polskim golfie ma być też cykl Deutsche Bank Polish Masters. W ramach cyklu odbędzie się sześć turniejów eliminacyjnych dla amatorów na najlepszych polach golfowych
w Polsce: Toya G&CC, First Warsaw G&CC, Kalinowe Pola, Rosa Private Golf Club, Sierra Golf Club oraz Krakow Valley.

Zwycięzcy pięciu grup handicapowych zmierzą się następnie podczas wielkiego finału ogólnopolskiego na polu First Warsaw G&CC w Rajszewie pod Warszawą. Eliminacja na polu Sierra Golf Club
odbędzie się 15 sierpnia.

57
06/2015

Do lata pozostało już niewiele czasu. Pewnie każdy z nas marzy o tym, by na plaży móc się pochwalić zgrabną sylwetką.