Hotele ze znakiem jakości

Pomorskie hotele z certyfikatem jakości serwisu Trip Advisor. Ten prestiżowy certyfikat został przyznany już po raz piąty w dowód uznania za perfekcyjną obsługę gości i jakość oferowanych usług. 


Matylda Promień

Certyfikat jakości to bardzo  ważny sukces, bo jest wynikiem obiektywnych opinii hotelowych gości. Trafia on bowiem tylko i wyłącznie do obiektów, które stale otrzymują niezwykle pochlebne recenzje w serwisie TripAdvisor.

„Świetny hotel z doskonałym spa i basenem. Miła obsługa, zawsze pomocna. Śniadania urozmaicone i codziennie co innego”
- to jedna z opinii o hotelu Haffner w Sopocie, który certyfikatem Trip Advisor został nagrodzony już po raz trzeci z rzędu. Goście dzielący się swoimi opiniami w tym serwisie zwracają ponadto uwagę na bogatą ofertę zabiegów w hotelowym spa oraz na słodkości z hotelowej cukierni.

Wiele pochlebnych recenzji, które zaowocowały certyfikatem jakości Trip Advisor można znaleźć również pod wizytówką hotelu Kozi Gród w Pomlewie koło Gdańska. Według użytkowników serwisu to idealne miejsce na rodzinny odpoczynek. „Czystość, uprzejmość personelu, smaczne i dobre jakościowe jedzenie, ciekawe atrakcje dla dzieci i dorosłych! Domowa, rodzinna atmosfera. Polecam to miejsce z czystym sumieniem szczególnie dla rodzin z dziećmi, bo dzieci są tam przeszczęśliwe i wiecznie uśmiechnięte” - to jedna z ostatnich opinii. 

Luksus, znakomita lokalizacja i duże pokoje - to najbardziej cenią użytkownicy Trip Advisor w hotelu Radisson Blu w Gdańsku. Z kolei goście gdańskiego hotelu Hilton podkreślają walory hotelowej restauracji Mercato oraz piękny widok na Motławę z tarasu. Certyfikat Trip Advisor trafił także do kameralnego hotelu Podewils
w Gdańsku. Użytkownicy cenią w nim urok dyskretnego luksusu oraz romantyzm sprawiający, że jest to idealne miejsca dla zakochanych.

Certyfikaty Trip Advisor w roku 2015 przyznane zostały ponadto hotelom: Różany Gaj w Gdyni, Sofitel Grand w Sopocie, Bayjonn w Sopocie, Rejs we Władysławowie oraz pensjonatowi Stara Karczma w Gdańsku. 

57
06/2015

Do lata pozostało już niewiele czasu. Pewnie każdy z nas marzy o tym, by na plaży móc się pochwalić zgrabną sylwetką.