Skomponuj piosenkę o Sopocie

10 tysięcy złotych - tyle wynosi nagroda główna dla zwycięzcy konkursu na piosenkę o Sopocie. W konkursie organizowanym przez portal www.my3miasto.pl może wziąć udział każdy, zarówno amatorzy, jak i profesjonalni muzycy.


Matylda Promień

Z czym ci się kojarzy Sopot? Z pięknymi plażami, morzem, jachtami, spacerami na molo, a może z festiwalami, pięknymi kobietami i imprezami do białego rana? A może z uzdrowiskiem i kuracjuszami? Obojętnie jakie masz skojarzenia, każde z nich jest dobre, aby napisać o tym piosenkę. Piosenkę, która stanie się nieoficjalnym hymnem miasta i być może zaistnieje w świadomości ludzi co najmniej tak silnie, jak słynne „Chałupy welcome to” Zbigniewa Wodeckiego. 

W rywalizacji mogą wziąć udział artyści reprezentujący wszystkie gatunki muzyczne. Piosenki można zgłaszać do 1 sierpnia 2015 r. Zgłoszone piosenki zostaną poddane ocenie przez jury złożone z przedstawicieli organizatora, a także partnerów i patronów konkursu. 12 najlepszych utworów zakwalifikuje się do finału. Swoją piosenkę wybiorą też internauci, którzy będą mieli możliwość głosowania i dzielenia się swoimi uwagami na stronie piosenkaosopocie.pl. Tam też znajdziecie regulamin konkursu i pozostałe szczegółowe informacje.

 

57
06/2015

Do lata pozostało już niewiele czasu. Pewnie każdy z nas marzy o tym, by na plaży móc się pochwalić zgrabną sylwetką.