Unique Top Fashion Night 

Pokaz najnowszej kolekcji PIN-UPS by Magda Żabicka był największą atrakcją drugiej edycji imprezy Unique Top Fashion Night. Krótkie serie szytych na miarę oryginalnych sukienek, topów, spódnic, swetrów, spodni oraz płaszczy w nieprzeciętnym wydaniu, zachwyciły licznie zgromadzonych gości. 


Matylda Promień

Spore wrażenie zrobiły również propozycje marki McGregor, która jest kwintesencją amerykańskiego stylu. McGregor to symbol casualowej elegancji, po którą sięgają wszyscy, od studentów po gwiazdy hollywoodzkiego kina. 

Unique Top Fashion Night to także propozycja dla przyszłych panien młodych. To właśnie z myślą o nich zaprezentowano suknie z gdyńskiego Grandeza Wedding Studio, które okazały się naocznym dowodem, że Panny Młode pragnące wyglądać niepowtarzalnie, nie muszą już wyjeżdżać do paryskich butików.

Stylizacje dopełnione zostały najnowszymi butami z salonów Apia, designerskimi zegarkami Kyboe i okularami Exclusive RD. Partnerami wydarzenia byli ponadto: Lexus Trójmiasto, Centrum Medyczne Dr. Kubik, Klinika Nawrocki, Abaco Sun, Onyx Rent, Secret Lashes, Party Planner, RuckPack i Bouduar.