Z biura na plażę

Sport drużynowy może być dobrą alegorią pracy w korporacji. Każda organizacja determinuje konieczność pracy zespołowej, wzajemne zaufanie i podział zadań, dokładanie tak, jak na boisku. Tak też będzie podczas piątej już edycji turnieju siatkówki plażowej Beach Voleyball Business Cup Sopot 2015. 


Max Radke

Turniej rozpocznie się już 25 czerwca uroczystym losowaniem par turniejowych, a rozgrywki zaplanowano na weekend 27-28 czerwca. Areną będzie plaża przy sopockim molo. Do czerwca jest jeszcze trochę czasu, można więc szlifować formę, a także wziąć udział w oficjalnych treningach otwartych. Jeden z takich treningów odbył się już w Sportstacji w biurowcu Alchemia, wzięły w nim udział m.in. siatkarki Atomu Trefl Sopot.

– Działania łączące biznes ze sportem, mogą przynieść obu biegunom wiele korzyści. BVB Cup to niecodzienne wydarzenie z racji na to, że to sportowa rywalizacja, gdzie nie liczy się produkt czy usługa, ale sprawność fizyczna, determinacja i współpraca członków teamu. Tu zarząd jest po to by wspierać, a całość odpowiedzialności jest po stronie pracowników – mówi Monika Reszko, organizatorka turnieju.

Kolejny trening odbędzie się 21 kwietnia na PGE Arenie w kompleksie Fun Arena. Więcej informacji o turnieju oraz zapisy na stronie www.bvbcup.pl.