Prestiżowe wesele

Jak może wyglądać twoje wymarzone wesele? Na to pytanie można było znaleźć odpowiedź w sopockim hotelu Sheraton, w którym zorganizowano weselną imprezę pokazową. Goście mogli zapoznać się z ofertą weselną nie tylko hotelu, ale też partnerów, bez których żaden ślub udać się nie może. 


Matylda Promień

Prestiż miejsca, unikalna lokalizacja z widokiem na morze i elegancja wnętrz hotelu Sheraton mogą oczarować każdą parę młodą. Gdy dodamy do tego pięciogwiazdkowy serwis, wyśmienite menu ułożone przez samego szefa kuchni to otrzymamy wesele idealne. Do wyboru jest m.in. menu tradycyjne, w stylu greckim, menu kuchni fusion, a można też skomponować swoje własne menu decydując się na oryginalne dodatki.

Oryginalne mogą być też samochody, którymi pojedziemy do ślubu. W Sheratonie zaprezentowano samochody marki Jaguar – piękne, klasyczne, zabytkowe auta robiły ogromne wrażenie. Na weselu humory zazwyczaj dopisują, ale można doprawić je niebanalnymi zdjęciami wykonanymi za pomocą fotobudki. Efekt widoczny natychmiast w postaci wydrukowanych zdjęć. To jeden z największych weselnych hitów w ostatnim czasie. 

W hotelu Sheraton zaprezentowano też zjawiskowe suknie ślubne marki YolanCris, ślubne dekoracje, a także ofertę oprawy muzycznej.