Lifting gwiazd

Niechirurgiczny lifting twarzy CACI jest uznany za jedną z najskuteczniejszych nieinwazyjnych terapii anti-aging. Zabiegi są przeprowadzane za pomocą urządzeń CACI, a ich efektem jest ujędrnienie, wzmocnienie mięśni twarzy i spłycenie zmarszczek. Można było się o tym przekonać podczas prezentacji urządzenia w sopockim Hotelu Sheraton. 

W  trakcie prezentacji został przeprowadzony zabieg na połowie twarzy pacjentki, co dało możliwość zobaczenia efektu działania urządzenia. Różnicę widać było gołym okiem, a zabieg nie pozostawił żadnych niepożądanych śladów na skórze. Lifting CACI doskonale zatem sprawdza się jako zabieg bankietowy, wykonywany przed specjalnymi okazjami.

Nie bez powodu niechirurgiczny lifting twarzy został okrzyknięty „liftingiem gwiazd”. Korzystają z niego takie sławy jak Jenifer Lopez, Linda Evangelista, czy Madonna. Sekret CACI polega na wykorzystaniu mikroprądów, które pobudzają mięśnie, podnoszą je i wprowadzają w odpowiednie pozycje. W tym celu stosuje się dwie diody, bawełniane elektro – aplikatory, którymi masuje się skórę. Efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu jednak zalecane jest przeprowadzenie od 10 -15 zabiegów.

Urządzenia CACI to nie tylko bezinwazyjny lifting i odmładzanie twarzy, ale również terapia antycellulitowa oraz lifting okolic oczu wzmacniający zwiotczałe mięśnie oraz spłycający zmarszczki wokół oczu. Podczas zabiegu zostają wprowadzone w głąb skóry takie substancje jak kolagen, wyciąg ze skrzypu, witamina E oraz woda różana, które mają działanie rewitalizujące i kojące. Skóra wokół oczu jest odżywiona i ujędrniona, a spojrzenie młodsze.

Teraz, każdy kto pragnie cieszyć się pięknym wyglądem może to zrealizować korzystając z autoryzowanego salonu CACI w SPA Hotelu Sheraton oraz w gdańskim salonie Petite Perle. 

52
01/2015

Charakterystyczna burza blond loków okala dziewczęcą buzię. Drobną sylwetkę rozsadza wulkan energii. Trudno na Karolinę Trębacz nie zwrócić uwagi.