Jutro piękniejsza niż wczoraj!

Badaniami nad procesem starzenia się skóry od wielu lat zajmują się naukowcy na całym świecie.. Nieuchronnie ludzka twarz zmienia się wraz z upływającym czasem. Śmiech, stres, troski czy brak snu odbijają się głębokimi zmarszczkami na naszej skórze. Z biegiem czasu skóra traci promienność i staje się mniej elastyczna. Czasu nie można cofnąć, ale widoczne oznaki jego upływu już tak. Pomocna w tym celu jest pielęgnacja ReVersive z odmładzającym efektem
RE-YOUTH, którą w pełni profesjonalnie można wykonać w  gdyńskim Studiu Urody Stenia.


prestiz

Innowacyjne ReVersive anti-aging dual serum firmy Babor, odkrywa drzemiący w skórze naturalny potencjał piękna i przygotowuje ją na codzienne wyzwania. Zawarty w nim telowitin to innowacyjna substancja aktywna, opracowana na bazie nagrodzonych nagrodą Nobla badań nad ochronną rolą telomerów DNA. Pozwala ona zwalczyć przyczyny starzenia się skóry u samego jej źródła czyli w komórce.. Na bazie tej niezwykłej innowacyjnej kosmetycznej serii, w Studiu Stenia można wykonać zabieg opracowany w oparciu o podstawy masażu i fizjoterapii. Zabieg, jak mówi właścicielka salonu Pani Stefania Machowska, rewelacyjnie redukuje istniejące już oznaki starzenia się skóry takie jak:

- zmarszczki

- niejednolity koloryt

- utratę elastyczności i jędrności skóry

- rozszerzone pory

- brak blasku, widoczne zmęczenia

- utratę wilgotności

Zabieg wpływa na wydłużenie cyklu życiowego komórek i tkanek oraz na wzrost zdolności regeneracji, co w efekcie sprawia, że skóra odzyskuje młodość. Procesy zaopatrzenia naskórka w niezbędne składniki odżywcze zostają zoptymalizowane. Nie tylko wyraźnie poprawia się jakość tkanki oraz komórek, ale także pozostawia je w dobrej kondycji na dłużej, dodaje Pani Stefania.