Żeglarze w gotowości

Początek roku to dobry moment na zaplanowanie udziału w imprezach żeglarskich w trakcie nadchodzącego sezonu. Doskonałą okazją do spróbowania swoich sił w rywalizacji z załogami z całej Polski jest Żeglarski Puchar Trójmiasta. Trzecia edycja regat odbędzie się w dniach od 29 do 31 maja!


prestiz

Inauguracja regat odbędzie się w Gdyni, skąd drugiego dnia załogi wystartują do pierwszych wyścigów. Sobotnią rywalizację zakończy wieczorne świętowanie w Sopocie, natomiast zamknięcie regat zaplanowane jest w Gdańsku, w rejonie Głównego Miasta. 

Jachty zmierzą się w kat. jachtów jachtów do 7 m, od 7 do 9 m i powyżej 9 m. Atrakcją będzie udział jednostek 3. Flotylli Marynarki Wojennej RP, nie zabraknie atrakcji na lądzie. Na starcie, każdego roku gromadzi się kilkadziesiąt załóg, wśród których są zarówno amatorzy, jak i stali bywalcy trójmiejskich imprez regatowych. Wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń i sprawdzenia formy po zimowej przerwie. Rejestracji załóg dokonać można za pośrednictwem strony internetowej: www.zeglarskipuchartrojmiasta.pl 

53
02/2015

Charakterystyczna burza blond loków okala dziewczęcą buzię. Drobną sylwetkę rozsadza wulkan energii. Trudno na Karolinę Trębacz nie zwrócić uwagi.