Beckham promuje Reserved!

Tak, to nie żart. Co prawda nie chodzi o słynnego Davida Beckhama, ale o syna słynnego piłkarza i byłej piosenkarki, Victorii Beckham. 15-letni Brooklyn Beckham wziął właśnie udział w sesji zdjęciowej do najnowszej kampanii Reserved. Sesja odbyła się w Londynie. 


prestiz

Brooklyn Beckham promował będzie linię wiosennej kolekcji Reserved YFL o nazwie „Volcano Explosion”, w której zamiłowanie do sportu spotyka się z modowym kontekstem. Jej design dedykowany jest wszystkim kochającym przygodę, sport i skoki adrenaliny. Wśród fasonów oprócz koszul i T-shirtów znajdziemy ciekawie zaprojektowane bluzy z przeszyciami, oraz supermodne spodnie z niską talią (tzw. cargo pants). Całość składa się na wygodny, miejski styl z wyraźnym sportowym akcentem. 

To pierwsza profesjonalna kampania reklamowa w historii syna słynnej pary. Choć Brooklyn nie wyklucza kariery w modzie, równie dobrze odnajduje się na murawie. W listopadzie 2014 roku podpisał kontrakt z Arsenalem Londyn.

Kampania Reserved YFL, której twarzą jest Brooklyn Beckham pojawi się w salonach Reserved wiosną 2015 roku. Wcześniej Reserved promowała córka Micka Jaggera, lidera zespołu The Rolling Stones, modelka Georgia May Jagger.