Porządek musi być

Podczas międzynarodowych targów CES 2015 firma Samsung przedstawiła nowości z linii produktów AGD do prania i pielęgnacji podłóg, które mają ułatwić i uprzyjemnić skuteczne sprzątanie. 


prestiz

Ładowana od góry pralka Samsunga, wyposażona w funkcję activewash rozwiązuje problem wstępnego prania odzieży w innym pomieszczeniu i późniejszego jej przenoszenia do łazienki. W górną część pralki activewash wbudowano umywalkę z dyszą wodną i delikatną powierzchnią szorującą. Zapewnia ona miejsce na wstępne przygotowanie mocno zaplamionych ubrań, np. bardzo zabrudzonych strojów sportowych lub ubrań wymagających prania ręcznego, takich jak delikatne swetry. Po przygotowaniu zarówno samo pranie, jak i wodę można łatwo umieścić w pralce. To rozwiązanie umożliwia użytkownikom przeprowadzenie całego procesu prania w pomieszczeniu do tego przeznaczonym, bez konieczności korzystania z kilku miejsc. 

Przez wiele lat odkurzacze – roboty nęciły obietnicą rewolucji w sprzątaniu, ale rzeczywistość była daleka od oczekiwań. Tradycyjne odkurzacze – roboty nie radzą sobie tak dobrze na dywanach jak na powierzchniach twardych. Samsung zapewnia, że zmieni się to dzięki robotowi POWERbot VR9000. Silnik Digital Inverter ma moc ssącą do 60 razy większą niż tradycyjne odkurzacze – roboty, dzięki czemu ma sprzątać skuteczniej od nich. Producent zapewnia też, że robot znacznie lepiej od konkurencyjnych rozwiązań radzi sobie z nawigowaniem po domu. Dzięki kamerze cyfrowej i szeregowi czujników ma być w stanie stworzyć kompletną mapę domu i na jej podstawie wyznaczyć sobie optymalną trasę sprzątania. 

Polecane artykuły

nic