Zatrzymaj się. Choć na chwilę

Czasem w natłoku obowiązków zapominamy, że i nam należy się relaks i odpoczynek. Jak uciec od zgiełku i znaleźć miejsce, w którym czas się zatrzymuje? Hotel i restauracja Kozi Gród w samym sercu malowniczych Kaszub już od przeszło 10 lat gości poszukiwaczy wytchnienia od codzienności. 


prestiz

Hotel jest pięknie położony z dala od hałasu, wśród zieleni, co sprzyja relaksowi i zachęca do aktywności na powietrzu. Wszystkie zatrudnione w hotelu osoby są bardzo zaangażowane w swoją pracę i niezwykle życzliwe wobec gości. Z pewnością wrócimy do Koziego Grodu nie raz i polecamy to miejsce wszystkim, szukającym odpoczynku i lubiącym dobrze zjeść w pięknym, zadbanym otoczeniu. 

To tylko jedna z wielu pozytywnych opinii na temat Koziego Grodu, jakie znajdziecie na portalu Trip Advisor. Hotel ten położony jest zaledwie 25 km od centrum Gdańska i doskonale sprawdzi się jako miejsce weekendowej ucieczki od zgiełku miasta. Czeka tu na nas prawdziwa, tradycyjna, a wręcz rodzinna polska gościnność i błogi odpoczynek. Goście korzystać mogą nie tylko z przeszklonego basenu z widokiem na ogród, ale także m.in. z odprężającego jacuzzi, sauny i balii. Na miłośników wędkarstwa czeka za to staw, a złapaną rybę chętnie pomoże przyrządzić jeden z kucharzy hotelowej restauracji. Jeśli zaś poszukujesz bardziej aktywnego wypoczynku, możesz tu zagrać w tenisa, koszykówkę, siatkówkę, badmintona, tenisa stołowego, bule lub wypożyczyć kijki do Nordic Walking i wyruszyć w pobliskie lasy. Specjalnie dla dzieci został przygotowany suchy basen z piłeczkami, plac zabaw, trampoliny oraz Mini ZOO, w którym mieszkają kucyk, oślica, koziołek i kózka.

W maju 2014 roku Kozi Gród odchodził 10-lecie istnienia. Z tej okazji do dyspozycji gości oddano nowo wybudowany, drugi budynek hotelu. Znajdują się w nim 24 nowoczesne pokoje, urządzone w prostym stylu, o kolorystyce nawiązującej do otoczenia zieleni i lasów. Dzięki tej inwestycji hotel obecnie oferuje 50 pokoi (łącznie 153 miejsca noclegowe). Nie zburzyło to jednak kameralnej atmosfery, którą tak bardzo cenią sobie jego goście. 

Już dziś zaplanuj niewinną ucieczkę od tego, co na co dzień wywołuje u Ciebie zmęczenie i irytację. Być może dobrą ku temu okazją będą zbliżające się Walentynki? Informacje o walentynkowej propozycji Koziego Grodu znajdziesz na stronie... Każdego roku hotel tworzy również specjalne pakiety na Wielkanoc. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na spędzeniu świąt w domowej atmosferze, jednocześnie nie tracąc cennego czasu na wielogodzinne przygotowywania potraw. Podczas wielkanocnego weekendu w Kozim Grodzie goście zasmakują pysznej, opartej na lokalnych produktach kuchni. Tutejsze dania są sezonowe i bazują na kaszubskich tradycjach w nowoczesnym wydaniu. Goście będą mogli delektować się smakołykami w niedzielę, podczas uroczystego śniadania oraz Świątecznego Festynu Kulinarnego w postaci bufetu, na który mogą zaprosić swoich znajomych i rodzinę, by wspólnie cieszyć się pysznym jedzeniem. Poza kulinariami, pakiet wielkanocny obejmuje wiele atrakcji dla dzieci oraz ich rodziców, w tym m.in. malowanie pisanek z konkursem na najciekawszą kreację, wspólne przygotowywanie święconki, wizytę Zająca Wielkanocnego z koszyczkami słodkości, niedzielną biesiadę wieczorną z ogniskiem, grzanym winem i poczęstunkiem kaszubską tabaką, zdobienie wielkanocnych wypieków, śmigus-dyngus z zabawami na basenie, a także salę kinową z gorącym popcornem, warsztaty plastyczno-techniczne z przygotowywaniem kartek wielkanocnych i wiele innych. Ufff... sporo tego! TO najlepszy dowód na to, że pobyt w Kozim Grodzie to gwarancja ciekawie spędzonego czasu przy jednoczesnym poczuciu, że tu jest „jak w domu”.