Pod żaglami Lion's Bank

Rejs na jachtach żaglowych po Zatoce Gdańskiej oraz kolacja połączona z seminarium piwnym w restauracji Brovarnia - takie atrakcje czekały na klientów Lion's Bank podczas imprezy zorganizowanej w ramach usługi Lion's Bank concierge by Quintessentially Lifestyle.


Matylda Promień

Tego typu imprezy to standard w świecie bankowości prywatnej. Budowanie dobrych, partnerskich relacji z klientami to bowiem jeden z najważniejszych aspektów bankowości przeznaczonej dla najzamożniejszych klientów. To także szansa na spędzenie czasu w atmosferze luksusu i komfortu oraz okazja do budowania relacji, które mają szansę zaowocować w przyszłości. 

Rejsy po Zatoce Gdańskiej luksusowymi jachtami firmy Premium Yachting pozwalają odkryć nowe, nieznane dotąd, malownicze zakątki naszego wybrzeża. Każdy z gości miał też możliwość osobistego sterowania jachtem, nie zabrakło także chętnych do pracy przy linach i żaglach. Po rejsie Lion's Bank zaprosił gości na kolację do restauracji Brovarnia w hotelu Gdańsk. Wielką atrakcją było seminarium piwne połączone z degustacją świeżo uwarzonego piwa.