Młodość we krwi

-

prestiz

Botox, różnego rodzaju wypełniacze, złote nici – to najpopularniejsze metody walki ze zmarszczkami i starzejącą się skórą. Już wkrótce popularnością może im dorównać także Regeneris. Jest to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta

Substancja ta od wielu lat z powodzeniem stosowana jest w chirurgii rekonstrukcyjnej, stomatologii i ortopedii. W medycynie estetycznej osocze bogatopłytkowe jest stosowane z wielkim powodzeniem od 2003 roku, głównie we Francji, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

- Regeneris to osobisty eliksir młodości. Z racji tego, że otrzymywany jest z krwi pacjenta, w naturalny sposób wykorzystuje niezwykłą, regenerującą siłę komórek macierzystych jego organizmu. Stosując Regeneris możemy uzyskać wyraźną rewitalizację skóry wygładzając ją, wyrównując jej koloryt, poprawiając elastyczność, napięcie i gęstość. Doskonale wspomaga proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, aktywuje komórki macierzyste i pobudza nasz organizm do tworzenia nowego kolagenu - tłumaczy dr Grażyna Le Blanc z Ośrodka Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki w Gdańsku.

Regeneris z powodzeniem likwiduje oznaki starzenia, np. fałdy, zmarszczki, kurze łapki, czy zapadniętą skórę. Jest również pomocny w łagodzeniu skutków trądziku i łysienia. Zabieg jest stosunkowo prosty i szybki. Lekarz pobiera do probówki określoną ilość krwi, następnie probówki są poddane procesowi wirowania, podczas którego krwinki czerwone i krwinki białe zostają oddzielone od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który pobudza płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Tak przygotowane osocze bogatopłytkowe jest wstrzykiwane w okolice wymagające terapii odmładzającej. Jak przekonują specjaliści jest to metoda bezpieczna, naturalna i przede wszystkim trwała.

Natalia Lebiedź