Z Gdańska do Alicante

Nowe połączenie do Alicante i większa częstotliwość lotów do Warszawy (Modlin) i Londynu (Stansted) - Ryanair właśnie ogłosił letni rozkład lotów z lotniska w Gdańsku. W sumie pasażerowie będą mogli wybierać w sezonie letnim spośród 14 połączeń oferowanych  przez Ryanair z Gdańska. 


Matylda Promień

Rozkład połączeń na sezon letni przyszłego roku ogłosił Michael O’Leary, prezes Ryanaira. Pierwsze loty z Rębiechowa do Alicante planowane są na marzec 2015. Oprócz tego polecimy m.in. do Krakowa, Wrocławia, Manchesteru, Leeds, Dublina, czy Oslo. 

Najwięcej będzie się jednak działo w Modlinie, gdzie hitem nowego letniego rozkładu połączeń mają być Ateny – loty do tego miasta będą się odbywały codziennie. Dużego ruchu władze Ryanaira spodziewają się także na trasie do Lizbony – starty dwa razy w tygodniu. Z Modlina polecimy też na Teneryfę, Gran Canarię i Fuertaventurę, a także do Madrytu i do Glasgow. 

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015 r. Ryanair wyprzedaje 100 000 biletów na loty na trasach w całej Europie w cenach rozpoczynających się od 84 zł i ogłasza promocję na połączenia krajowe (ceny od 39 zł), na podróż od października 2014r. do stycznia 2015r. 

Polecane artykuły

nic