W rytmie Hard Rocka

Coma i Tymon Tymański byli gwiazdami uroczystego otwarcia Hard Rock Cafe w Gdańsku. O świetną atmosferę imprezy zadbała elektryzująca prowadząca - Agnieszka Szulim. Zabawa na gdańskiej starówce trwała do białego rana.


Max Radke

Otwarcie kolejnego lokalu spod szyldu Hard Rock Cafe w Polsce nie mogło się obyć bez rytuału „smashing guitars”, czyli roztrzaskiwania gitar. Tradycyjnie wziął w nim udział prezydent miasta, w którym uruchamiana jest nowa restauracja. Oprócz Pawła Adamowicza, w „niszczycielskim” gronie znaleźli się: Michael Beacham reprezentujący Hard Rock International; Wojciech Stankiewicz i Janusz Arciszewski z Rady Nadzorczej Barista S.A. wraz z Prezesem Zarządu Robertem Sztuką, wokalista zespołu Coma – Piotr Rogucki oraz światowa ambasadorka restauracji Hard Rock Cafe – Rita Gilligan, która jest pierwszą w historii kelnerką zatrudnioną przez sieć Hard Rock Cafe (1971 rok, Londyn). 

Hard Rock Cafe to dwupiętrowy lokal przy ul. Długi Targ 35/38 o powierzchni 500 mkw., wyposażony w 120 miejsc siedzących i patio dla 100 gości. To trzeci lokal tej sieci w Polsce. Pozostałe dwa znajdują się w Warszawie i Krakowie.

49
10/2014

Piękne, wrześniowe przedpołudnie. Z Adamem Darskim poznajemy się na chwilę przed rozpoczęciem sesji zdjęciowej dla Prestiżu na terenie złomowca Baltic w Gdyni.