Bądź Fit. Bądź piękna.

Tylu pięknych, wymodelowanych i wysportowanych ciał w jednym miejscu dawno nie widzieliśmy - I Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak to dowód na to, że warto promować zdrowy styl życia i kształtować młode charaktery poprzez sport. 


Matylda Promień

Nietuzinkowe zawody, których partnerem było miasto Gdańsk, przyciągnęły do Miejskiej Hali Sportowej w Gdańsku wiele osób z całej Polski. Wśród zawodników były zarówno dzieci, które od najmłodszych lat uczą się dbać o swoje ciało, zdrowie i organizm, oraz seniorzy, którzy mają za sobą już wiele lat ćwiczeń. Nie zabrakło też zawodników niepełnosprawnych, na każdym kroku udowadniających, że niemożliwe nie istnieje.

Co zaprezentowano na scenie? Różne formy fitness, od układów taneczno – gimnastycznych, przez prezentacje we wspaniałych sukniach zaprojektowanych przez Aleksandrę Kobielak oraz Michała Starosta, po prezentacje w bikini. Piękne ciała, niebywała gracja i wdzięk zdecydowanie podobały się publiczności. Sędziowie zaś patrzyli na zawodniczki bardziej surowym okiem porównując między innymi symetrię ciała, jakość mięśni i proporcjonalność budowy. Z kolei podczas prezentacji w sukniach wieczorowych sędziowie oceniali poruszanie się na scenie i wdzięk. 

49
10/2014

Piękne, wrześniowe przedpołudnie. Z Adamem Darskim poznajemy się na chwilę przed rozpoczęciem sesji zdjęciowej dla Prestiżu na terenie złomowca Baltic w Gdyni.