Anja Rubik dla Mohito

Anja Rubik, polska supermodelka, ikona stylu, wcieliła się w rolę projektantki i stworzyła autorską linię dla gdańskiej marki Mohito. Limitowana kolekcja pojawi się w salonach już w listopadzie.


Matylda Promień

Sesja promocyjna kolekcji odbyła się w Nowym Jorku a jej autorem jest Marcin Tyszka, jeden z najsłynniejszych polskich fotografów modowych. Projekty Anji Rubik ukażą się jako Exclusive Collection. Kolekcja ma charakteryzować indywidualny styl Anji Rubik, a jej motywami przewodnimi będą nowoczesność i wielkomiejska nonszalancja. 

- Ze starannością zaprojektowałam oraz stworzyłam kolekcje ready-to-wear wraz z akcesoriami. Uważam, że każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie ubrania, które byłyby zarówno eleganckie, szykowne jak i wyrafinowane - napisała na swoim facebooku Anja Rubik.

Polska supermodelka to kolejne znane nazwisko tworzące dla Mohito. Poprzednie kolekcje projektowały dla gdańskiej marki Maja Sablewska i Marta Żmuda - Trzebiatowska.

49
10/2014

Piękne, wrześniowe przedpołudnie. Z Adamem Darskim poznajemy się na chwilę przed rozpoczęciem sesji zdjęciowej dla Prestiżu na terenie złomowca Baltic w Gdyni.