Metamorfozy Marka Kaliszuka

Marek Kaliszuk, aktor Teatru Muzycznego, znany również z ról w serialach telewizyjnych, gwiazdą programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Show Polsatu to jeden z najlepszych programów rozrywkowych ostatnich lat. 


Max Radke

Uczestnicy programu wcielają się w rolę innych gwiazd estrady. Nie tylko śpiewają ich piosenki, ale też przechodzą pełną metamorfozę - od charakteryzacji, przez naukę chodzenia, mówienia, aż po śpiew charakterystyczny dla danej gwiazdy. 

- Metamorfozy są tak spektakularne, że często trudno poznać, kto jest kopią, a kto oryginałem. Na konferencji prasowej Polsatu zapowiadające nową ramówkę stacji kilku moich kolegów w ogóle mnie nie poznało, a jeszcze inni zwracali się do mnie myśląc, że jestem Michałem Wiśniewskim - mówi Marek Kaliszuk.

I właśnie w postać lidera zespołu Ich Troje wcielił się Marek Kaliszuk w pierwszym odcinku. Zrobił to tak spektakularnie, że zajął drugie miejsce, tuż za Joanną Liszowską jakoÉ Demis Roussos. Czekamy z niecierpliwością na kolejne metamorfozy Marka Kaliszuka.