Android cię zaskoczy

Macie telefon z Androidem, ale nie wiecie, które z programów z Android Market powinniście zainstalować? To wam podpowiemy!


prestiz

Macie telefon z Androidem, ale nie wiecie, które z programów z Android Market powinniście zainstalować? To wam podpowiemy! 

SUNRISE CALENDAR

Jeden z najlepszych wirtualnych kalendarzy. Jeszcze niedawno dostępny był tylko dla fanów urządzeń spod znaku Apple, teraz jednak można już za darmo pobrać z Google Play na telefon z Androidem. Bez problemu podłączymy do niego kalendarz Google i wydarzenia z Facebooka. Integruje się z kontaktami w telefonie, pobiera informacje na temat pogody na trzy pory dnia oraz korzysta z Map Google jeżeli chodzi o lokalizacje wydarzeń.

PHOTODIRECTOR - PHOTO EDITOR 

Doskonały, darmowy edytor zdjęć dla urządzeń z systemem Android. Aplikację wyposażono w zestaw najpotrzebniejszych narzędzi służących do kadrowania obrazu i zmieniania kolorystyki fotek. Kolejną ciekawą funkcją jest automatyczne usuwanie ze zdjęcia niechcianych obiektów. W PhotoDirectorze znajdziemy także ogromną kolekcję gotowych filtrów, pogrupowanych tematycznie, pozwalających kilkoma tapnięciami w ekran uzyskać niesamowite efekty wizualne.

SNAPPEA

SnapPea najłatwiej określić mianem iTunes dla urządzeń z Androidem. To aplikacja pozwalająca na całościowe zarządzanie zawartością telefonu podpiętego kablem do komputera (lub znajdującego się w tej samej sieci wi-fi). Zamiast mało atrakcyjnego widoku folderów, naszym oczom ukazują się czytelne i eleganckie zakładki pozwalające przeglądać, zgrywać na dysk i wgrywać do pamięci telefonu zdjęcia, filmy, muzykę i nagrania. Możemy także kopiować kontakty, SMS-y i MMS-y oraz utworzyć kopię całego urządzenia. SnapPea to elegancki, wygodny w użyciu kombajn do obsługi telefonu. 

CHROME REMOTE DESKTOP

Aplikacja umożliwiająca uzyskanie dostępu do swojego komputera z poziomu urządzenia z systemem Android.  Dzięki Chrome Remotre Desktop na każdym ze swoich komputerów można skonfigurować dostęp zdalny. Potem otwieramy aplikację na urządzeniu z Androidem i wybieramy jeden z dostępnych komputerów, by się połączyć.

Polecane artykuły

nic
45
06/2014

Córka Roberta Brylewskiego - legendy polskiej sceny alternatywnej, matka małej Rozalki, wokalistka Enchantii, dojrzała artystka.