Nowy wymiar liftingu

Oczekujesz prostej, bezpiecznej, szybkiej, a co najważniejsze, skutecznej metody odmładzania? Koniecznie wypróbuj nici PDO do liftingu i rewitalizacji skóry First Lift 2Generation, które do gabinetów medycyny estetycznej wprowadza firma Croma Pharma. 


prestiz

Sekret skuteczności nici tkwi w specjalnie opracowanej technologii wykonania i ich wszechstronnych właściwościach. First Lift 2Generation to jeszcze szerszy zakres rozmiarów nici oraz jedyna na rynku, innowacyjna nić First Lift Barb z haczykami dwukierunkowo zbieżnymi. 

Innowacyjna metoda walki z upływem czasu polega na implantacji podskórnej nici First Lift Barb z haczykami dwukierunkowo zbieżnymi, które wzmacniają skórę i unoszą ją, dając naturalny efekt natychmiastowego liftingu. To właśnie owe haczyki umożliwiają osiągnięcie spektakularnego efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Wprowadzane pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne. Dzięki temu, po implantacji zaczynają pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia skóry jest widoczny zaraz po zabiegu. Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, dzięki czemu nie zmienia rysów twarzy, gwarantując tzw. „natural look”.

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanej igły, o ultra cienkiej ściance, pozwala na umieszczenie w niej nici PDO o dużej średnicy, dzięki czemu zabieg jest łatwy do wykonania, mniej inwazyjny i bolesny niż dotychczas, a także nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć. Nowe nici PDO (polidioksanon) są całkowicie bezpieczne dla organizmu, wchłaniają się do 7 miesięcy, a rezultaty zabiegu utrzymują się nawet do 2 lat!

Zabiegi First Lift 2Generation polecane są pacjentom po 30 roku życia zarówno do liftingu twarzy jak i modelowania wybranych partii ciała. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego, albowiem nie narażają pacjentów na powikłania i skutki uboczne.

Zabiegowi nie towarzyszy ból (pacjent może odczuwać jedynie delikatne ukłucia), krwawienie czy też obrzęk. Nie ma też przeciwwskazań, by wrócić do codziennych czynności, natomiast powstałe od wkłuć zaczerwienienia ustępują po 3-5 godzinach od zabiegu.

Dzięki niciom First Lift PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej – relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania.

Stosując nici, wpływamy wzmacniająco na obwisłe tkanki. Ze względu na szybkie tempo wchłaniania nici, nie ma ryzyka zagęszczenia i bliznowacenia, jak w przypadku włókien o dużej średnicy i nici o długim okresie biodegradacji (ponad rok). Dzięki takiemu mechanizmowi działania skóra, w którą wprowadzimy nici First Lift PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. 

Kompleksowe i nowoczesne odmładzanie polega na stworzeniu przez doświadczonego lekarza indywidualnego programu anti-aging, opartego na wielu uzupełniających się zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W przypadku nici First Lift 2Generation zaleca się dodatkowo stosowanie wypełniaczy Princess Volume w celu uzyskania optymalnych efektów.  
Orientacyjny koszt zabiegu z użyciem dwóch innowacyjnych nici First Lift Barb wynosi 1600 zł. Cena wzrasta w przypadku zastosowania większej liczby nici.

Zalety zabiegu:
- natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 2 lat!
- szybki i bezbolesny zabieg
- wszechstronne zastosowanie na całym ciele
- bezpieczeństwo zabiegu - brak nacięć i blizn
- brak konieczności szczególnego przygotowywania się    do zabiegu
- nici są całkowicie wchłaniane przez organizm
- możliwość powtórzenia procedury
- brak widoczności i wyczuwalności nici

 

Gabinet rekomendowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Dr Ewa Markiewicz Specjalista Dermatolog - Wenerolog
Rezydencja Marina ul. Czarny Dwór 10/33, Gdańsk
Rejestracja telefoniczna: + 48 601622672

Gabinet rekomendowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Dr Iwona Bonisławska Specjalista Dermatolog - Wenerolog
ul. Rajska 10 lok. 62 (Galeria Madison III p.), Gdańsk
Rejestracja telefoniczna: +48 608 077 588

44
05/2014

Autorka ponadczasowych tekstów. Osobowość sceniczna i osobowość tak po prostu.