Hill Park Apartments – Jedyne takie apartamenty w Warszawie.

Miejscem, w którym złapiesz oddech, naładujesz baterie zawsze pozostanie Twój dom. Twój inteligentny dom, wykorzystujący nowoczesne technologie, z indywidualną obsługą concierge, a to wszystko w otoczeniu zielonych parków.


Max Radke

Tętniąca życiem stolica nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie, wciąż przyśpiesza. Aby dotrzymać jej kroku my też musimy żyć szybciej, sprostać wszystkim wymaganiom, poświęcić się codziennym aktywnościom. Z trudem znajdujemy czas dla siebie, na odpoczynek, czy chociażby zrobienie zakupów do domu. Sprawy codzienne zajmują nas w zupełności, ale czy na pewno tak musi być? 

Twoja odmieniona codzienność

Codzienne załatwiamy mnóstwo spraw, tych związanych z pracą ale i życiem prywatnym. Na szczęście istnieją rozwiązania, które ułatwiają zorganizowanie wielu spraw. O wsparcie w codziennych obowiązkach nie muszą się martwić mieszkańcy osiedla apartamentów Hill Park Apartments, którzy mogą liczyć na pomoc prywatnego concierge w kwestiach prywatnych, oszczędzając przy tym czas. Zrobienie zakupów, odebranie ubrań z pralni, czy wymiana zużytych filtrów wodnych już nigdy nie zajmie im popołudnia. 

Jeszcze większym udogodnieniem jest system inteligentnego domu z możliwością sterowania za pomocą telefonu lub tabletu. Dzięki niej mieszkańcy Hill Park Apartments mogą zdalnie kontrolować to, co dzieje się w ich domu. System umożliwia na przykład sterowanie ogrzewaniem, alarmem, roletami, oświetleniem, klimatyzacją, czy urządzeniami RTV i AGD w domu. 

Zapewnij sobie komfort każdego dnia

Hill Park Apartments to wyjątkowy projekt luksusowych apartamentów o powierzchniach od 150 do 230 m². Każdy lokal ma do dyspozycji sąsiadujące ogródki, zaś te, położone wyżej – własne, rozłożyste tarasy. Budynki wykonano z najwyższej jakości materiałów wykańczając je elegancką drewniano-kamienną elewacją łączoną ze szkłem.. Na podwyższony standard inwestycji składają się także panoramiczne drewniane okna, nowoczesne przeszklone windy, artystyczne oświetlenie w częściach wspólnych i na dziedzińcu, jak i klasyczna elegancja : marmurowe klatki schodowe, wykładzina dywanowa w korytarzach, czy eleganckie wysokiej klasy drzwi wejściowe do lokali obudowane panelem fornirowanym w kolorze stolarki drzwiowej.

Dbając o komfort wymagających mieszkańców, wyraźnie wydzielono część prywatną apartamentu od tej przeznaczonej dla gości. W planach lokali znajdziemy przestronne, dobrze oświetlone pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami. Położone w dalszej części apartamentu sypialnie wyposażone są we własne garderoby oraz łazienki. 

Poczuj się naprawdę bezpiecznie

Dzięki kontroli dostępu i monitoringowi osiedla osiągnęliśmy najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Możliwość integracji z systemem audio-video daje mieszkańcom pełną swobodę kształtowania własnej przestrzeni życiowej. Teren inwestycji jest zamknięty, strzeżony i monitorowany 24/h, z całodobową recepcją, a wszystkie lokale posiadają tzw. „przycisk bezpieczeństwa” z bezpośrednim połączeniem z ochroną. 

Odetchnij pełną piersią 

Projekt zlokalizowano w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – Lasu Młocińskiego, Parku Młocińskiego i Parku Nowa Warszawa. W pobliżu znajdują się także: Las Bielański i Park Leśny Bemowo oraz rozległa Puszcza Kampinoska, ekskluzywne pola golfowe, zbiorniki wodne i niezliczone ścieżki do joggingu. Jest to miejsce idealne zarówno dla ludzi aktywnych – kochających ruch na świeżym powietrzu, jak i tych szukających ukojenia w kontakcie z przyrodą. 

Apartamenty można oglądać w godzinach  pracy biura sprzedaży: ul. Pasymska 7, Bielany, Warszawa. Czynne: Pon-Pt: 9:00-19:00.

Inne terminy możliwe są po wcześniejszym umówieniu telefonicznym: 22 536 50 95, Więcej informacji www.marvipol.pl

Obejrzyj film z inwestycji  http://www.youtube.com/watch?v=BCzMni_ZWgY