Wiosenne przebudzenie w Med Spa Hotelu Gdańsk

Wiosna coraz częściej zagląda w nasze okna, a my z każdym słonecznym dniem mamy coraz większy apetyt na życie. Tak już bowiem jest, że kiedy świat  budzi się z zimowego snu nabierając nowych kolorów i zapachów w nas także pojawia się ochota na zmiany.  Od czego je zacząć? My polecamy oczywiście wizytę w Med Spa, najlepiej tym o prestiżowym adresie. 

 

prestiz

Gdańsku, tuż nad Motławą, na powierzchni ponad 450 m² mieści się jeden z najnowocześniejszych i najbardziej designerskich Med Spa w Gdańsku - Salon Med Spa Hotelu Gdańsk. Szereg proponowanych tu zabiegów m.in. te przy użyciu platformy RayLife czy Edermologii LPG naprawdę są w stanie sprawić cuda. Przynoszą spektakularne efekty kosmetyczne, potrafią zatrzymać upływ czasu, spowodować by nasza skóra zyskała młody, świeży wygląd na wiosnę.

Na co warto więc zwrócić uwagę w ofercie Med Spa Hotelu Gdańsk?  Na pewno powinny być to wszystkie  zabiegi modelujące, wyszczuplające czy likwidujące cellulit, ale i takie,  które nawilżają i ujędrniają skórę wysuszoną po okresie jesienno-zimowym. Wiosna jest bowiem idealnym momentem na intensywną kurację tego typu.  

Z pewnością jednymi z najskuteczniejszych w ofercie salonu są zabiegi, wykorzystujące specjalistyczne urządzenia, takie jak wspomniane już platforma RayLife czy Edermologia LPG. Fala akustyczna RayLife to idealny sposób na piękne ciało. Ma ona głęboki zakres działania na poziomie tkanki podskórnej i skóry właściwej. Siła uderzenia fali akustycznej rozbija tkankę tłuszczową, a wibracje uwalniane z głowicy aktywują enzymy rozkładające tłuszcze. Daje to w efekcie wyraźną redukcję cellulitu. Zabieg przynosi najlepsze efekty na udach, brzuchu i pośladkach.

To co wyjątkowe i warte polecenia w wiosennych zabiegach Med Spa Hotelu Gdańsk to również Endermologie LPG, pierwszy na świecie, bardzo skuteczny masaż tkanki łącznej i mięśniowej. Zabieg ten działa na zasadzie mechanicznego drenażu limfatycznego z wykorzystaniem podciśnienia. Najlepsze efekty uzyskamy po serii zabiegów, będą to: wymodelowana sylwetka, ujędrnione ciało i zmniejszone obrzęki.

Również stosowane tu zabiegi z użyciem fal radiowych dają spektakularne efekty. Podczas zabiegu włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie naprężają się odnawiając prawidłowe napięcie skóry. Już bezpośrednio po zabiegu poprawa się owal twarzy, unoszą opadające powieki górne i wygładzają zmarszczki i kurze łapki.

Ale nie tylko fale radiowe są w stanie zatrzymać czas. Kosmetolodzy z Med Spa podążają za najlepszymi na rynku nowościami i polecają Edermolift LPG - naturalny i nieinwazyjny zabieg odmładzający, liftingująco – rozświetlający. Zabieg polega na wzmocnieniu skóry przez stymulację fibroblastów i pobudzeniu ich do produkcji kolagenu i elastyny. Ten ekskluzywny zabieg  trwa 90 minut, jest relaksujący, całkowicie bezbolesny i bardzo skuteczny. Już po pierwszej wizycie widoczne są efekty takie jak: wzrost elastyczności, wygładzenie konturów i poprawa wyglądu skóry. Wskazaniami do zabiegu są zwłaszcza pierwsze oznaki starzenia się skóry, takie jak drobne linie i zmarszczki, zatrzymywanie wody, cienie pod oczami, utrata elastyczności, czy podwójny podbródek. 

Jakość i profesjonalizm, efekt i przyjemność. Tak krótko można określić to co oferuje swoim klientom Med Spa Hotelu Gdańsk. Zabiegi z wykorzystaniem oferowanej tu aparatury polecane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W ofercie salonu znajdziemy takie zabiegi, które są nie tylko skuteczne dla odnowy ciała, ale co równie ważne przy wyborze dobrego salonu Med Spa, przyjemne dla duszy. 

Taką właśnie opinię o ofercie Med Spa Hotelu Gdańsk, niemal od początku jego istnienia na rynku trójmiejskich usług med spa, potwierdzają zarówno odwiedzający go goście, jak i współpracujący z nim eksperci. Na pewno warto więc zawitać w progi właśnie tego Med Spa tej wiosny. To naprawdę dobry adres na mapie Trójmiejskich salonów spa i miejsce godne polecenia wszystkim wymagającym klientom.

 Ekskluzywne Med Spa w butikowym Hotelu Gdańsk
ul. Szafarnia 9 przy marinie jachtowej w Gdańsku, tel. 58 300 17 08, www.hotelgdansk.pl

 

42
03/2014

Piękna kobieta, gwiazda kina, dama teatru,  jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Danuta Stenka to także kobieta która nie waha się mówić otwarcie  o ciemnych stronach swojego zawodu.