Piękne Ciało w 2 tygodnie

Czy to możliwe, aby wciągu zaledwie dwóch tygodni stracić nawet kilkanaście cm w obwodzie ciała i uzyskać piękną, jedwabistą skórę? Dzięki urządzeniu „PowerSlim Studio” znajdującym się w Centrum Pięknego Ciała w Sopocie, takie efekty są jak najbardziej realne.


Matylda Promień

PowerSlim Studio” wykorzystuje w swoim działaniu promienie podczerwone idealnie dopasowane do właściwości ludzkiej skóry, które w połączeniu z jonizacją wzmagającą dotlenienie, co zbawiennie wpływa na nasz organizm, skórę i smukłą linię. Na program "Piękne Ciało w 2 tygodnie” składają się sesje elektrostymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni przeplatane zabiegi z guamem i okładami imbirowo – cynamonowymi, zakończone masażem antycellulitowym.

Głębokie ciepło, które wnika w ciało, powoduje intensywne procesy metaboliczne i regeneracyjne. Już po 20 minutach przebywania w atmosferze odpowiednich promieni podczerwonych czujemy się zrelaksowani i przepełnieni energią, a nasza skóra nabiera zdrowego wyglądu. W efekcie już po pierwszym zabiegu możemy zgubić nawet 3 cm w obwodzie ciała, a po serii kilkunastu zabiegów zgubimy nawet 18 cm i będziemy się cieszyć smukłą linią, piękną skórą bez oznak cellulitu.

42
03/2014

Piękna kobieta, gwiazda kina, dama teatru,  jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Danuta Stenka to także kobieta która nie waha się mówić otwarcie  o ciemnych stronach swojego zawodu.