Nowe Centrum Rehabilitacyjno - Zdrowotne w Jantarze

Jantar to miejscowość położona nad Zatoką Gdańską około 35 km na wschód od Gdańska. Posiada typowy dla Wybrzeża Bałtyckiego mikroklimat. Szeroka, piaszczysta plaża otoczona jest pasmem sosnowego lasu z wytyczonymi ścieżkami sprzyjającymi rodzinnym spacerom, jak również rekreacji. Wszystko to stwarza niepowtarzalne warunki do odpoczynku od codziennych stresów i pełnej regeneracji organizmu.


prestiz

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej Neptun oddał do dyspozycji nowy, komfortowy Odział Rehabilitacji, wyposażony w najnowocześniejszą bazę zabiegową wraz z zespołem doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów. Placówka zapewnia kompleksową i wszechstronna rehabilitację w zakresie schorzeń: neurologicznych, pulmonologicznych, kardiologicznych oraz narządów ruchu.

Dwukondygnacyjny budynek hotelowy to obiekt przestronny, wygodny, o wysokim standardzie hotelowym.  Goście mają do wyboru zakwaterowanie w pokojach o wysokim standardzie, apartamentach DELUX bądź apartamentach COMFORT. W obiekcie znajduje się sala restauracyjna, kawiarnia, bar letni, zakład rehabilitacji, strefa SPA, basen, gabinet fryzjerski, gabinety lekarskie, gabinet pielęgniarski, sale fitness, plac zabaw dla dzieci, sezonowy basen odkryty z podgrzewaną wodą z brodzikiem dla dzieci– nadzorowany przez ratownika WOPR oraz wypożyczalnia drobnego sprzętu sportowego. Na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania bankietów, wieczorków tanecznych i karaoke, biesiad grillowych, szkoleń i konferencji. Obiekt posiada kompleks odnowy biologicznej składający się ze strefy fitness, sauny suchej i podczerwonej, łaźni parowej z aromatoterapią, pływalni krytej z atrakcjami wodnymi, jacuzzi oraz natrysku Vichy. W trakcie pobytu leczniczo – profilaktycznego kuracjusze mogą również skorzystać z diagnostyki kardiologicznej, konsultacji psychologicznej oraz logopedycznej.
 

Naszym Kuracjuszom oferujemy zabiegi z zakresu:

Kinezyterapii: ćwiczenia NEURAC, ćwiczenia gorsetu mięśniowego, ćwiczenia metodą PNF, ćwiczenia przyrządowe aerobowe, ćwiczenia w wodzie, ćwiczenia równoważne, sensomotoryczne, ćwiczenia w odciążeniu, ćwiczenia bierne na szynie CPM, Nordic Walking. 

Hydroterapii: kąpiele solankowe, hydromasaż całościowy, półkąpiele, masaże wirowe kończyn górnych i dolnych.

Fizykoterapii: elektroterapii i elektrostymulacji, terapii skojarzonej z ultradźwiękami, magnetoterapii, biostymulacji laserowej, krioterapii miejscowej.

Masaże: ręczne , pneumatyczne, wibracyjne, lecznicze twarzy, drenaże limfatyczne.

Balneoterapii: okłady z borowiny, ozokerytu, inhalacje solankowe

42
03/2014

Piękna kobieta, gwiazda kina, dama teatru,  jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Danuta Stenka to także kobieta która nie waha się mówić otwarcie  o ciemnych stronach swojego zawodu.