Moda i bursztyn

21 marca o godzinie 20:00 w Gdańsku w "Centrum Stocznia Gdańska " odbędzie się 21 edycja gali Amberlook Trend&Style wieńcząca największe na świecie targi bursztynu i kamieni szlachetnych Amberif 2014. Nowością jest rozbudowanie gali o konkurs Amberlook Project.


prestiz

Konkurs koordynuje ceniony projektant mody i jednocześnie dyrektor artystyczny gali Michał Starost. Konkurs adresowany jest do młodych, zdolnych projektantów biżuterii, projektantów mody i akcesoriów. Tworzone w ramach konkursu projekty mają tworzyć jednolitą, spójną wizualnie pracę artystyczną. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykorzystanie w kolekcji naturalnego bursztynu bałtyckiego. W tym roku nominowanych zostało 5 grup, z których 4 możemy podziwiać w obiektywie Marcina Kruka na łamach magazynu Prestiż.

A podczas wielkiej gali Amberlook Trend&Style w Centrum Stocznia Gdańska będziemy mogli podziwiać 10 zjawiskowych kolekcji jednych z najlepszych projektantów mody i biżuterii z Polski i Europy. Serdecznie zapraszamy do Gdańska.

42
03/2014

Piękna kobieta, gwiazda kina, dama teatru,  jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Danuta Stenka to także kobieta która nie waha się mówić otwarcie  o ciemnych stronach swojego zawodu.