Fotel Fusion

Japońska estetyka, duński funkcjonalizm - oto nowy fotel Fusion z najnowszej kolekcji BoConcept. Przytulny i wygodny o wyjątkowej, rzeźbiarskiej, lecz prostej formie. Inspirowany jest japońską sztuką origami i powstał poprzez złożenie płaskiej powierzchni w trójwymiarową bryłę. Fotel niemal zaprasza cię do siebie. Nie jesteś pewien koloru? Nie martw się. Fotel fusion dostępny jest w ponad 90 różnych tkaninach i skórach. Możesz stworzyć taki model, jaki sobie wymarzysz.

Nowa kolekcja fusion zaprojektowana została dla BoConcept przez Oki Sato, który w 2012 roku został ogłoszony "Designer of the Year" przez magazyn Wallpaper oraz otrzymał Elle Deco International Design Award. Fusion to wyjątkowa kolekcja o idealnym zgraniu duńskiej funkcjonalności, japońskiej estetyki i charakterystycznej cechy japońskiej filozofii nendo - szczypty humoru, która tworzy małe, radosne chwile w naszym codziennym życiu. 

Fotel dostępny jest w salonie BoConcept w Gdyni. 

Cena: od 4.995 zł.

42
03/2014

Piękna kobieta, gwiazda kina, dama teatru,  jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Danuta Stenka to także kobieta która nie waha się mówić otwarcie  o ciemnych stronach swojego zawodu.