Do ślubu w bieli


Max Radke

Branża ślubna dynamicznie się rozwija i z całą pewnością z roku na rok zaskakuje kreatywnością. Można się było o tym przekonać podczas niedawnych targów Ślub i Wesele. Przez dwa dni w gdańskiej hali AWFiS dostępna była pełna oferta branży ślubno – weselnej, od najbardziej oryginalnych zaproszeń, przez fotografów i wideofilmowców, po ślubny transport i oczywiście modę.

Nas najbardziej zainteresowała moda, chyba jedna z niewielu dziedzin ślubnego przemysłu, która nie poddaje się trendom i jeśli się zmienia, to niezwykle subtelnie. W tym roku projektanci nie zaskoczyli, próżno było szukać sukien czerwonych, czy też czarnych, jak to bywało w latach ubiegłych. Nadal królują białe suknie – rozłożyste lub dopasowane. Widocznym trendem jest także skromna góra. W modzie męskiej jest jeszcze mniej miejsca na fantazję, w tym przypadku klasyka jest najbezpieczniejsza. Podczas targów swoje kolekcje ślubne zaprezentowały firmy: Pako Lorente, a także salony sukien ślubnych Alicja, Bianka i Carmen.

41
02/2014

Mogłam zapytać o dzieląca ich różnicę wieku (bo to chyba najpopularniejszy temat wywiadów z tą niezwykłą parą) i tego konsekwencje.