Luksusowo i zmysłowo

Mocne, masywne, przerysowane formy, a także barokowe bogactwo kolorów i rzeźby - takie są biżuteryjne trendy na jesień i zimę proponowane przez markę Kate&Kate i promowanych przez nią projektantów biżuterii modowej. Pokaz najnowszych kolekcji takich projektantów, jak Rada, Dori Csengeri, LaHola, czy Marek Wójcicki, odbył się w gdańskim hotelu Fahrenheit. 


prestiz

Na pokazie królowały duże naszyjniki, znacznej wielkości bogate kolczyki a także masywne bransolety. Biżuteria okazuje się być wyraźnym akcentem w stylizacji, który ma być nie tylko dodatkiem do stroju, ale także podkreślać naszą osobowość. Kolorystyka biżuterii Kate&Kate na jesień/zimę 2013 to głównie metaliczna czerń, srebrzystości, barokowe złoto oraz bardzo modne różowe złoto, szarości i beże w formie kryształów, łańcuchów, skóry i rzemieni.

Biżuteria idealnie komponowała się z sukienkami przygotowanymi przez młodą projektantkę Patrycję Kowalczyk. Jej kreacje to propozycje dla kobiet eleganckich, lubiących i mogących eksponować swoje wdzięki, podkreślać nienaganną figurę oraz kusić zmysłowością i naturalnym seksapilem.