Fotel Archibald Poltrona Frau

 

Fotel Archibald od włoskiej marki Poltrona Frau, to klasyczny mebel w nowoczesnym wydaniu. Fotel ma elegancką, wyszukaną formę, a wysokie oparcie i miękkie, głębokie siedzisko wyglądają wygodnie i zdają się zapraszać do wypoczynku.


Max Radke

Poltrona Frau to luksusowa firma wnętrzarska mająca już 100. letnią tradycję, a prezentowany fotel to jedna z ikon światowego designu. Skórzane obicie zostało przeszyte nićmi w kontrastowym kolorze, co daje ciekawy efekt. Archibald jest dostępny również w wersji z dwoma i trzema miejscami siedzącymi. Ten fotel to strzał w dziesiątkę dla wszystkich, którzy marzą o stylowym, niebanalnym salonie. Stylowy zagłówek daje nie tylko komfort, ale też tworzy klimat całości. Fotel projektu Jeana Marie Massauda zaprasza do siadania, ale o jego szczególnym uroku decydują detale – wygięte niczym rogi byka podłokietniki i delikatne nóżki, które równoważą masywne siedzisko.

Fotel Archibald to niemalże tron. Można się w nim głęboko zapaść, oprzeć ramiona na wysokich podłokietnikach i niczym nie martwić. Miękki, dopasowujący się do nas sprawi, że każdy wieczór będzie idealny. Nie zapominajmy o zmęczonych nogach – specjalnie przygotowano dopasowany stylem do siedziska podnóżek. Piękno tkwi w prostocie, więc niezależnie od stylu naszego salonu, fotel Archibald będzie pasował do wnętrza. 

35
08/2013

Jedna z gdańskich dzielnic, mieszkanie na czwartym piętrze. Wchodząc do niego przenoszę się do innego świata.