Angelika Fudali i jej suknia

Angelika Fudali z Zespołu Szkół Usługowych w Gdyni zdobyła pierwszą nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru. Celem konkursu jest wspieranie młodych, utalentowanych ludzi, pasjonatów mody, których marzeniem jest rozwój i edukacja w zakresie projektowania ubiorów, oryginalnych i niepowtarzalnych


Max Radke

Suknia zaprojektowana przez Angelikę Fudali z pewnością jest oryginalna, jak i niepowtarzalna. Odważny krój dedykowany jest kobiecie świadomej własnej atrakcyjności, nietuzinkowej, lubiącej się wyróżniać. Projekt Angeliki zachwycił profesjonalne jury, w którym zasiedli m.in. profesorowie wyższych szkół artystycznych w dziedzinie projektowania mody. 

– Jestem dumna z Angeliki, która stworzyła projekt bardzo dojrzały. Suknia prezentuje się spektakularnie, jest bardzo kobieca, elegancka, idealna na czerwony dywan i wielkie wyjście – mówi Ewa Czufryn, nauczycielka Angeliki. 

– Jestem zachwycony tym projektem. Widać pomysł, kreację, dojrzałość, wszystko się idealnie komponuje. Bez kompleksów można ją pokazać na każdym wybiegu. Jeżeli Angelika będzie dalej się tak świetnie rozwijać, to niewątpliwie czeka ją przyszłość w świecie mody – chwali młodą projektantkę, projektant Michał Starost.

33
06/2013

Kilka razy w życiu każdego człowieka przychodzi moment na podsumowanie swoich osiągnięć. Gdy umówiłam się na rozmowę z aktorką Tamarą Arciuch okazało się, że ona sama niedawno robiła „swój bilans”.