Aletrendy.pl Fashion Meeting

Na co dzień piszą o modzie, komentują trendy, kreują modową rzeczywistość. Z ich zdaniem liczą się wielkie domy mody, projektanci, a także firmy odzieżowe. Mowa o blogerkach modowych. To właśnie one były bohaterkami imprezy Aletrendy.pl Fashion Meeting, która odbyła się w Sopocie.


Matylda Promień

6 blogerek, stylizacje „black&white”, 12 fotografów, kamerzysta i piękne wnętrza. Co powstało? Ekskluzywna sesja zdjęciowa, w której udział wzięły blogerki z Trójmiasta i z innych miast Polski. Do tego unikatowego projektu portal Aletrendy.pl zaprosił Kapuczinę, Claudie, Gabrielle, Pannę Kazikową, Cammy, Podszewkę, Fashionerię, Ams-la-la-land, a także finalistkę Miss Polonia, Martę Dymek.

Dziewczyny, pozujące na co dzień do zdjęć modowych, świetnie poradziły sobie w roli modelek. Same przygotowywały stylizacje do sesji, dzięki czemu czuły się przed obiektywem równie swobodnie, jak podczas robienia zdjęć  na bloga. Fryzury, makijaże i pedicure zostały zrobione w salonie iDermacell w Gdyni. Stamtąd samochodami Toyota RAV4 dziewczyny udały się do Zatoki Sztuki, gdzie czekała już na nich fotograf Gosia Michalak. 

Po kilkugodzinnej sesji zdjęciowej przyszedł czas na relaks w Mera Hotel & Spa w Sopocie. Tam blogerkom również towarzyszyli fotografowie.