Regeneracja skóry Pelleve Radiage™

Jeśli marzysz o młodzieńczym wyglądzie, gładkiej skórze na twarzy, dekolcie, brzuchu i udach, idealnym rozwiązaniem będzie zabieg Pellevé-Radiage™, oferowany przez Sopocką Fabrykę Urody. 


prestiz

Zabieg Pellevé-Radiage™  jest opatentowanym system opartym na zastosowaniu energii o częstotliwości fal radiowych (RF). Energia RF używana podczas zabiegu ogrzewa i modyfikuje budowę skóry oraz tkanki znajdujące się pod nią, w rezultacie prowadzi to do efektu liftingu skóry bez użycia skalpela. W porównaniu do technik chirurgicznych zabieg jest nieinwazyjny, a po jego przeprowadzeniu nie przewiduje się żadnego czasu rekonwalescencji.

Pełny efekt zabiegu pojawia się po okresie od 2 tygodni do nawet kilku miesięcy i utrzymuje się do 12 a nawet 36 miesięcy. Główne wskazania do wykonania zabiegu odmładzania skóry techniką Pellevé-Radiage™ to: skóra twarzy, w tym podbródka, szyi i dekoltu, skóra brzucha po przebytych porodach, skóra tylnych powierzchni ramion, skóra wewnętrznych powierzchni ud w górnej ich części, skóra talii.

SOPOCKA FABRYKA URODY,dr nauk med. Janusz Zdzitowiecki
ul. Smolna 1D, Sopot 81-877,tel.: (+48) 602 210 680
www.sopockafabrykaurody.pl

32
05/2013

Chorujesz na przewlekłą astmę, cały czas walczysz z powikłaniami spowodowanymi wieloletnim braniem leków, a wejście na pierwsze piętro jest niczym zdobycie Mount Everest.