Sylwetka na miarę XXI wieku

Wiosna (na szczęście!) zbliża się coraz większymi krokami. Już wkrótce zrzucimy z siebie ciepłe ubrania i zamienimy je na te odsłaniające więcej ciała. Warto jak najlepiej się do tego przygotować i nie dać się zaskoczyć.


prestiz

To doskonały moment, by pomyśleć o modelowaniu sylwetki i walce z nadprogramowymi kilogramami i cellulitem. Choć tak naprawdę zasypywani jesteśmy ogromem różnego rodzaju zabiegów wyszczuplających, to pamiętajmy, by sięgać po to, co jest sprawdzone i przynosi wymierne efekty. Jedną z najnowocześniejszych metod jest endermologia, nieinwazyjny endomasaż tkanki łącznej i mięśniowej przy pomocy urządzenia wyposażonego w głowicę ze specjalnymi rolkami zasysającymi. Wykonać go możemy w Klinice Urody Mediderm w Gdyni.

Stosujemy kolejne diety, ćwiczymy, dbamy o siebie, a jednak nasze ciało wciąż jest zbyt mało jędrne, a pewne jego partie są dalekie od ideału… Problem może leżeć głębiej (i to dosłownie), bo część głęboko osadzonych komórek tłuszczowych wymaga bardziej zdecydowanych i skutecznych działań. Endermologia to doskonałe rozwiązanie, łączące rozluźniający masaż całego ciała z wyszczuplającym działaniem głowicy z dwoma rolkami zasysającymi. Ważne jest, by zabieg wykonywany był na doskonałej jakości sprzęcie, bo tylko wtedy będzie on efektywny – podkreśla Diana Trocewicz, właścicielka Kliniki Urody Mediderm. – W naszych gabinetach używamy jedynie oryginalne aparaty francuskiej firmy LPG, co daje gwarancję usług na najwyższym poziomie – dodaje Diana Trocewicz. Endermologia swój debiut miała już w 1986 roku i od tego czasu systematycznie udoskonala się przeznaczoną do niej aparaturę. Obecnie stosowane modele wyposażone są nie tylko w głowicę z rolkami, ale także dają możliwość korzystania z różnych typów programów, dostosowanych indywidualnie do potrzeb pacjentów. 

Cud endermologii

– Przy pomocy specjalnej głowicy zasysana jest fałda skórna, co pobudza tkankę tłuszczową oraz krążenie krwi i limfy – tłumaczy kosmetolog Katarzyna Szcześniewska. – Dzięki temu z organizmu usuwane są toksyny, skóra staje się bardziej jędrna, a celulit mniej widoczny – dodaje Katarzyna Szcześniewska. Zabieg trwa 35 minut, podczas których możemy zrelaksować się i doskonale odczuwamy, że robimy dla siebie coś dobrego. Tak krótki czas daje możliwość skorzystania z niego np. podczas przerwy w pracy. Po wykonanym masażu czujemy też, jak nasze ciało „pracuje”, a lekko zaczerwieniona skóra jest na to najlepszym dowodem. Aby otrzymać optymalne rezultaty, zaleca się wykonanie serii 10 zabiegów, po której dochodzi do znacznej redukcji cellulitu, zwiększonej lipolizy, ujędrnienia skóry, spłycenia blizn i rozstępów oraz ogólnego oczyszczenia organizmu. Endermologia to obecnie jedna z najbardziej poszukiwanych i najlepiej rozpoznawalnych metod modelowania sylwetki, której efekty zostały potwierdzone klinicznie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie wywołuje skutków ubocznych, a jedynymi przeciwwskazaniami do jego wykonania jest ciąża oraz bardzo zaawansowane żylaki. Tak naprawdę z endomasażu korzystać mogą wszyscy, niezależnie od wieku i wagi. Jeżeli podjęliśmy trud diety i treningów, to endermologia będzie tego znakomitym uzupełnieniem, które pozwoli nam znacznie szybciej cieszyć się upragnionym rozmiarem ubrań. Niestety często zdarza się tak, że pomimo dobrych chęci i morderczych wyrzeczeń, nie uzyskujemy oczekiwanych efektów, a z czasem zaczynamy się po prostu frustrować i odpuszczamy… Dlatego tak ważne jest, by wspomagać swoje ciało także od wewnątrz i zapewnić jak najlepsze warunki do modelowania sylwetki. 

30
03/2013

O swojej pasji, jaką jest pomoc zwierzętom, popularności i tym, z czego jest dumna w swoim życiu. Ale też o mężczyznach, operacjach plastycznych i domowych sposobach upiększających ciało, opowiedziała nam znana modelka Joanna Krupa.