Biały ślub

Nieskazitelna biel nie wychodzi z mody. Przynajmniej jeśli chodzi o modę ślubną. Można się było o tym przekonać podczas jubileuszowych, X targów Ślub i Wesele, zorganizowanych przez firmę Weselnik. 


prestiz

Suknie ślubne różniły się od siebie krojem, formą, ale kolor obowiązkowo musiał być biały lub, w najlepszym razie ecru. Suknie w innych kolorach, jak czerwień, czy nawet czerń, nadal traktowane są bardziej jako ekstrawagancja niż choćby raczkujący trend. Wystarczyło popatrzeć na targową ofertę tak znanych trójmiejskich salonów, jak Langoria, Marietta, Elisabeth Passion, Lisa Ferrera, Carmen, Bianka, czy Celebrity Bridal - wszędzie biel tylko czasami przełamana mocniejszym akcentem kolorystycznym. Zobaczcie zatem najciekawsze naszym zdaniem suknie ślubne zaprezentowane na targach Ślub i Wesele. Wszystkie propozycje, oprócz jednej, pochodzą z salonu Langoria w Gdańsku. Suknia z czarnymi kwiatami to z kolei propozycja gdyńskiego Celebrity Bridal. 

30
03/2013

O swojej pasji, jaką jest pomoc zwierzętom, popularności i tym, z czego jest dumna w swoim życiu. Ale też o mężczyznach, operacjach plastycznych i domowych sposobach upiększających ciało, opowiedziała nam znana modelka Joanna Krupa.