Seal and soul

Tego wydarzenia nie można przegapić! Już 20 listopada w hali Gdynia wystąpi Seal. Ten znakomity wokalista oprócz największych przebojów, będzie promował swoją najnowszą płytę.


prestiz

Seal, a właściwie Sealhenry Olumide Samuel, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów soulowych na świecie. Jego aksamitny głos i niesamowicie melodyjne utwory, w których wykonanie wkłada całe serce, zjednały mu miliony fanów na całym świecie, również w Polsce. Bilety na wcześniejsze koncerty rozchodziły się błyskawicznie. Tym razem zagra w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni.

Niewątpliwie, to będzie charyzmatyczne widowisko, podczas którego Seal zaprezentuje swoje największe przeboje, jak Crazy czy Amazing i utwory z najnowszego krążka – Soul 2. Artysta mówi, ze ten album jest powrotem do jego muzycznych korzeni. Styl Seala łączy w sobie energię i zmysłowość, a klimat występów sprawia, że nawet na największej hali można poczuć jakby śpiewał dla każdego z osobna.

Cena biletu wahają się od 180zł do 350zł. Sprzedaż na stronie organizatora – makrokoncert.pl, w empikach oraz na portalach ticketpro.pl i ebilet.pl.

27
10/2012

Katarzyna Konieczka, dwudziestodziewięcioletnia projektantka, kostiumografka i stylistka z Sopotu, autorka kolekcji niezwykle oryginalnych i często szokujących kostiumów, łączących elementy makabry, sadyzmu, nawet wulgarności z baśniowością i mroczną, mityczną fantastyką.