Jesień według Manitic

To moja własna interpretacja stylu glam rock, który jest jednym z bardziej charakterystycznych trendów obecnych teraz na ulicach – tak o swojej najnowszej kolekcji mówi Martyna Lipińska, trójmiejska projektantka tworząca pod marką Manitic. Pokaz kolekcji odbył się w sopockim klubie Versalka.
Kolorystyka stylizacji zapowiada już trendy jesienne, jest bardziej stonowana, z odrobiną żywych barw, które są znakiem rozpoznawczym marki. Kolorami nawiązującymi do jesiennych trendów będzie zieleń, czerwień oraz odcienie granatu i niebieskiego, ale nie zabraknie również czerni. W kolekcji pojawią się kurtki skórzane, luźne swetry oraz oversize topy a także nawiązujące do topów sukienki. Nie zabraknie ćwieków oraz cięć, które są jednym z bardziej charakterystycznych elementów tego stylu.   

25
08/2012

Rzadko udziela wywiadów, showbiznes ma w głębokim poważaniu, nigdy nie robi nic na pokaz. Jest tajemniczy, niezwykle wrażliwy, a w jego duszy mieszkają demony. Mimo, że ma oparcie w kochającej rodzinie i robi to, co kocha, wciąż szuka swojego miejsca w świecie.