Futbol na ekranie

Piłkarskie lato czas zacząć! Najlepiej udając się na Football Film Festival 2012, gdzie zarówno fani piłki nożnej, jak i amatorzy dobrego kina znajdą coś dla siebie i poczują klimat zbliżającego się Euro 2012.

Football Film Festival to nowa międzynarodowa impreza filmowa skierowana nie tylko do pasjonatów piłki nożnej ale również do osób, które chcą poznać sport od innej, niecodziennej strony, zajrzeć za kulisy wielkich rozgrywek i poznać życiowe losy najbardziej znanych drużyn piłkarskich w Europie i największych nazwisk piłki nożnej na świecie. Dokumenty i fabuły o prawdziwych ludziach, sportowcach, drużynach i klubach piłkarskich pokażą prawdziwe emocje w czasie meczu, odsłonią co dzieje się w szatni, jak rozmawiają między sobą piłkarze i sędziowie czy jak kibice przygotowują się do dopingu swoich drużyn i jaką rolę w ich życiu odgrywa piłka nożna.

Impreza rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 5 czerwca. Festiwalowe projekcje odbywać się będą w Klubie Filmowym w Gdyni. Więcej szczegółów na www.footballfilm.pl

23
06/2012

„Czuję się jak zbity pies... nagle wszystko traci sens. Miesiące przygotowań, cała nadzieja, tysiące kilometrów, te wszystkie wyrzeczenia - wszystko bierze w łeb przez małą dziurkę w przewodzie od wspomagania.