O marketingu kreatywnie

Niestandardowe kampanie marketingowe - taki był temat przewodni kolejnego już spotkania networkingowego z cyklu „Creative Morning” w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.

Nie zawsze zasobność portfela decyduje o sukcesie firmy. Często jest to kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania. O wadze ciekawych i niekonwencjonalnych pomysłów opowiedziała podczas prelekcji Natalia Hatalska, ekspert w dziedzinie alternatywnych form komunikacji marketingowej. Na źródło inspiracji i genialnego pomysłu najłatwiej wpaść wykorzystując techniki burzy mózgów, które były tematem kwietniowego spotkania. Jak widać warto przyjść na śniadanie biznesowe do Inkubatora, gdyż z każdym kolejnym uzbrajamy się w coraz to nowe narzędzia, które pomagają usprawnić nasz biznes.

Ważnym elementem każdego spotkania jest oczywiście networking, któremu uczestnicy poświecili się w pełni. Wymiana i możliwość nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, to okazja, której nie przegapi żaden człowiek biznesu. Frekwencja jak zwykle dopisała, więc uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoje kontakty biznesowe.